Зелена студія

Екологія великих річок України

Дунай та придунайські озера

Відеофільм “Дунай та придунайські озера”: екологічні та водогосподарчі проблеми півдня України, практика міжнародного співробітництва в басейні Дунаю. Відповідальність за здоров’я найбільшої річки Європи лежить на всіх, хто мешкає в її басейні. Озеро Сасик, заповідник “Дунайські плавні”. (виробн. 1997 року, 20…
Read more

Гіпаніс

Історія, краєзнавство Поділля, екологічні проблеми басейну річки Південний Буг. Від маленького струмочка-витока у Хмельницькій області до узбережжя Чорного моря проліг шлях творчої групи. (виробн. 1995 року, 25 хвилин).

Немає другого Дніпра

Історія життя на берегах сивого Славути, актуальні екологічні проблеми у басейні Дніпра. Наші сучасники – політики, науковці, громадські діячі “зеленого руху” прості люди праці – занепокоєні тим, як оздоровити життя великої слов’янської річки. (виробн. 1996 року, 20 хвилин).

О, Донче!

Екологія в басейні Сіверський Донець, сучасна практика співробітництва України і Росії в водогосподарській галузі. Перед глядачем постають багатоскладні проблеми ріки в оточенні безлічі джерел забруднення – “Прийшов час збирати каміння”. (виробн. 1997 року, 21 хвилина).